Užsakymai

Automobilių suradimas, pirkimas ir pristatymas pagal individualius kliento poreikius.

Norite įsigyti lengvąjį ar krovininį automobilį, mikroautobusą iki 3.5 t iš Vokietijos, tačiau nemokate kalbos, nežinote visų pirkimo subtilybių ir neturite kaip jį parsigabenti? „KaDo Auto“ profesionalų komanda yra pasiruošusi Jums padėti! Greitai, sklandžiai ir gera kaina padėsime Jums įsigyti kokybišką naują transporto priemonę iš Vokietijos!

Įdomu kaip vyksta automobilio paieškos ir pirkimo procesas?

• Pagal klientų individualius pageidavimus padedame išsirinkti tinkamus automobilius skelbimų portaluose www.mobile.de ir www.autoscout.de.

• Nuvykę prie norimo įsigyti automobilio kruopščiai jį apžiūrime, įvertiname jo techninį ir vizualinį stovį, kėbulą patikriname dažų sluoksnio storio matuokliu ir įvertiname ar automobilis yra turėjęs eismo įvykių. Jei yra galimybė visada pasikalbame su jį vairavusiu asmeniu ar jį prižiūrėjusio autocentro darbuotojais apie automobilio istoriją. Visą informaciją susisteminame ir perduodame klientui.

• Surinkę informaciją apie automobilį toliau bendraujame su transporto priemonės pardavėju ar savininku ir bandome derėtis dėl kuo geresnės galutinės kainos pirkėjui. Kartais nusiderėti nepavyksta, tačiau pardavėjas sutinka pašalinti automobilyje rastus trūkumus ar padaryti nemokamą techninį aptarnavimą.

• Nutarus pirkti automobilį jį pargabename į Lietuvą ir paruošiame atsiėmimui. Klientui pageidaujant galime automobilį pristatyti tiesiai Jums į kiemą.

AUTOMOBILIO UŽSAKYMO FORMA

Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta... Susisieksime su jumis.

Užklausa siuntimas nepavyko... Pabandykite dar kartą.

Nurodykite automobilio markę.
Nurodykite automobilio modelį.
Nurodykite metus nuo.
Nurodykite metus iki.
Nurodykite variklio tūrį.
Nurodykite pavarų dėžės tipą.
Nurodykite varančiuosius ratus.
Nurodykite spalvą.
Nurodykite kuro tipą.
Nurodykite kėbulo tipą.
Nurodykite automobilio biudžetą.
Nurodykite automobilio pavyzdžius iš kitų svetainių.
Please provide description.
Nurodykite vardą.
Nurodykit pavardę.
Nurodykite teisingą telefono numerį (pvz.: 812312345).
Nurodykite teisingą elektroninį paštą (pvz.: email@email.lt).